Po dlouhém čekání, jsme se konečně dočkali. Spustili jsme novou webovou prezentaci. Nový vzhled, snadnější a rychlejší přístup nebo obsah není jedinou změnou, které se web dočkal.

Snažíme se sledovat nové trendy a využívat je. Věříme, že díky novinkám na našich webových stránkách budou informace přístupnější a přehlednější. Každá část stránek byla navržena, aby vyhovovala všem návštěvníkům.

Stálo to hodně času a nervů, ale nové stránky se povedly.

― Jan Kudla

Nový web jste tvořili také Vy. Reagovali jsme na časté připomínky a přání k obsahu i vzhledu. Pečlivě jsme analyzovali každou část webu, abychom mohli vytvořit prezentaci, která nejen přiláká, ale bude pro návštěvníky maximálně komfortní a přehledná. Zaměřili jsme se na detaily, která v současné době nejvíce vyhovují potřebám uživatelům.

Proč jsme vůbec web předělávali?

Důvodů je hned několik. Každý web je nutné jednou za čas obměnit. Opravit chyby v systému, zkontrolovat obsah a pohrát si se vzhledem, aby pro stále návštěvníky nebyl nudný. Bohužel v našem případě to byl až druhý důvod. Tím hlavním ale byly četné útoky hackerů na náš systém a neustálá blokace ze strany vyhledávačů. Stav došel až tak daleko, že se naše doména dostala na několik blacklistů a byla např. v Japonsku blokována. Proto přišlo radikální rozhodnutí. Systém neopravovat, ale zcela předělat. Předem jsme věděli, že to zabere hodně času a čeká nás mravenčí práce. Dílo je hotovo a tak Vám můžeme nabídnout stránky vyhovující aktuálním trendům a požadavkům na zabezpečení.

Co je nového?

Na první pohled téměř nic. I když změn doznala i grafika stránek, zvolili jsme styl, který částečně kopíruje původní linku a návštěvník nemá pocit, že se ocitl na úplně jiné stránce. Přesto změn v grafice je hned několik. Revizí prošel také obsah stránek a došlo k úpravě textů. Postupně budou přibývat příspěvky, oznámení o akcích a další informace.

Aktuálně stále ještě kontrolujeme některé části webových stránek a upravujeme je, aby byly co nejpřehlednější. Potřebné informace zde již ale naleznete.