Otázky a odpovědi

Odpověď na všechny vaše otázky

Nejčastější otázky

Naše centrum společně s kavárnou Heiwa kafé sídlí v krásných prostorách Ostravského muzea (stará radnice) na Masarykově náměstí 1/1, Ostrava.
Vejdete do budovy muzea a za pokladnou druhé dveře vlevo.
Pokud je muzeum zavřené (otevírací doba muzea je 9:00-17:00), před vstupem je reklamní Áčko, na které je zvonek. Přijdeme si pro vás.
Prosím buďte trpělivý a vyčkejte na obsluhu. Děkujeme.
Naše centrum je určené pro všechny milovníky Japonska, ale i návštěvníky, kteří chtějí poznat trochu exotiky.
Přijďte se přesvědčit sami.
Naše činnost je pestrá. Více informací o naší práci naleznete v sekci O nás.
Členem centra se může stát každý, kdo má zájem o Japonsko a jeho kulturu. Podmínkou je rozvíjení základní myšlenky našeho centra a aktivní zapojení do naší činnosti.

Kurzy a akce

Do kurzu se lze přihlásit mailem, na info@japanova.cz zašlete své jméno, telefon a název kurzu, o který máte zájem. Budete kontaktování zpět. Připravujeme i online registraci do kurzů. Bude spuštěna během října 2020.
Rezervace míst na jednotlivé akce, případně nákup vstupenek je řešen přes službu třetí strany. Využíváme službu Goout.net.
Některé menší akce nemají vstupenky a poplatek se platí přímo na náš bankovní účet 2801034349/2010 pod variabilním symbolem dané akce.
Jde převážně o workshopy, které mají malou kapacitu.
Vrácení lístku nebo chybu v rezervaci, která byla dělaná přes službu Goout.net je nutné řešit přímo s technickým a reklamačním oddělení této služby. Nemáme právo zasahovat do systému této služby.
Zrušení rezervace místa na akci je vhodné. Už z důvodu umožnění vstupu jiným zájemcům. Zrušení rezervace lze provést mailem na info@japanova.cz.
Rezervaci prosím zrušte minimálně dva dny před samotnou akcí.

Nenašli jste odpověď? Napište nám.