Back

Otázky a odpovědi

Odpověď na všechny vaše otázky

Nejčastější otázky

Naše centrum společně s kavárnou Heiwa kafé sídlí v krásných prostorách Ostravského muzea (stará radnice) na Masarykově náměstí 1/1, Ostrava.
Vejdete do budovy muzea a za pokladnou druhé dveře vlevo.
Pokud je muzeum zavřené (otevírací doba muzea je 9:00-17:00), před hlavním vchodem je reklamní Áčko, na kterém je zvonek. Přijdeme si pro vás.
Prosím buďte trpělivý a vyčkejte na obsluhu. Děkujeme.
Naše centrum je určené pro všechny milovníky Japonska, ale i návštěvníky, kteří chtějí poznat trochu exotiky.
Přijďte se přesvědčit sami.
Naše činnost je pestrá. Více informací o naší práci naleznete v sekci O nás.
Členem centra se může stát každý, kdo má zájem o Japonsko a jeho kulturu. Podmínkou je rozvíjení základní myšlenky našeho centra a aktivní zapojení do naší činnosti.

Kurzy a akce

Do kurzu se lze přihlásit mailem, na info@japanova.cz zašlete své jméno, telefon a název kurzu, o který máte zájem. Budete kontaktování zpět
Rezervace míst na jednotlivé akce, případně nákup vstupenek je řešen přes službu třetí strany. Využíváme službu Goout.net.
Některé menší akce nemají vstupenky a poplatek se platí přímo na náš bankovní účet 2801034349/2010 pod variabilním symbolem dané akce.
Jde převážně o workshopy, které mají malou kapacitu.
Storno vstupenky nebo chybu v rezervaci, která byla dělaná přes službu Goout.net je nutné řešit přímo s technickým a reklamačním oddělení této služby. Nemáme právo zasahovat do systému této služby.
Pokud se nemůžete akce zúčastnit je vhodné zrušit rezervaci místa. Už z důvodu umožnění vstupu jiným zájemcům. Zrušení rezervace lze provést mailem na info@japanova.cz.
Rezervaci prosím zrušte minimálně dva dny před samotnou akcí.

Nenašli jste odpověď? Napište nám.