
spustili jsme nový web
Před rokem nějaká dobrá duše napadla náš web a od té doby jsme se potýkali s problémy. Webové stránky byly mnohdy nedostupné nebo bylo načítání úvodní prezentace pomalé. Od základu jsme proto přepracovali celý obsah a koncept.
Grafika
Základní grafika vychází z té původní, osvědčené. I když drobné změny nastaly. Fotografie jsou využity z našich archívů z akcí, které jsme pořádali. Autoři fotografií jsou Vítězslav Večeřa, Petr Mader a Jan Kudla.
Kódování
Na pomoc s kódováním jsme si přizvali skupinu ThimPress. A jak jinak, jsou tito šikovní kluci z Nagoyi. Naše stránky vychází z aktuální potřeby společnosti a změnami, které způsobila situace u nás i ve světě vlivem COVID-19. Připraveni jsme na e-learning z využitím aplikace ZOOM a EDUMA. Do stránek byl zaintegrován také eshop, pro drobné nákupy suvenýrů z Japonska. Ten bude spuštěn během pár týdnů.
Připravujeme také oddělenou prezentaci naší kavárny Heiwa kafé, aby jste měli lepší přehled o celé nabídce sortimentu online.
Za konečnou podobu celých stránek vděčíme společnosti All Elektro Ostrava, která naše stránky spravuje již řadu let a o vše se stará zcela zdarma.